Rošty

Pomocné konstrukce, bez kterých nelze vyhotovit některé podlahy.

Rošty smontované z vysušených borových popřípadě smrkových lamel zaklopené OSB deskami nebo prkny pro parketové vlysy dubové prkna intarzie a mozaiky.
Bez záklopu pro přímou montáž z podlahovek z materiálu – borovicesmrk - modříndub.
Základní konstrukce pro sportovní podlahy, k vyrovnání podlah například u půdních vestaveb alternativa betonových podlah v přízemí.

Možná tepelná a protihluková izolace a izolace kročejového hluku.

  • Jednoduchý rošt předpokladem je poměrně rovný podklad a malá světlost hloubky max. do 8 cm materiál vysušené latě většinou 30 – 35 x 90 – 120 x 4 000 mm.Spojovací materiál konveční hřebíky nebo šrouby.

  • Dvojitý rošt vhodný pro větší hloubky od 10 cm a k vyrovnání extrémních nerovností například trámových stropů. Materiál vysušené latě většinou 30 – 35 x 90 – 120 x 4 000 mm. Spojovací materiál konveční hřebíky nebo šrouby.

  • Záklopy dle potřeb finální podlahy většinou OSB a GSB desky a smrkové prkna.

Dřevěné podlahové rošty do exteriéru.

Dřevěné podlahové rošty z exotických dřevin, které v exteriéru nevyžadují dodatečnou údržbu. Používají se na podlahy venkovních teras, pochůzné plochy kolem bazénů apod. Výhodou je velmi dobrá odolnosti vůči vodě a povětrnostním vlivům, možnost vytvoření protiskluzového povrchu. Jistou nevýhodou je vzhledem k použití vybraných druhů exotických dřevin jejich vyšší cena.
Vhodné venkovní protiskluzné palubky DECKING z dřeviny Bangkirai palubky v síle 25 mm, délky 2400 až 5400 mm ( délky po 30 cm a šíře 145 mm. Oboustranně drážkované, hrubé drážkování na jedné straně a jemné drážkování na opačné straně.webarchitect eBRÁNA